Spotkania integracyjne

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu organizację wyjątkowych spotkań integracyjnych dla pracowników korporacji, firm, grup zorganizowanych, podmiotów wykorzystujących broń i strzelectwo w celach zawodowych, , imprez strzeleckich jak i klientów indywidualnych.

Aktywność sportową jaka oferujemy na naszym obiekcie to doskonała forma spędzenia czasu w ramach szkoleń firmowych, wyjazdów integracyjnych czy po prostu dynamicznego weekendowego spotkania grupy znajomych.

Zajmujemy się kompleksową organizacją- od transportu do cateringu. Obiekt na którym odbywają się imprezy: to wielostanowiskowa strzelnica zamknięta, położona na podkrakowskim poligonie wojskowym- Pasternik. Jej kameralność oddaje duch w strzelaniu, a jej położenie w sercu poligonu podkreśla jej wyjątkowość.

Uczestnicy spotkań będą mogli wypróbować strzelanie z wielu rodzajów broni palnej.

W naszej ofercie znajduje się między innymi:

 • broń małokalibrowa,
 • broń bojowa,
 • broń maszynowa,

Goście przejdą podstawowe przeszkolenie z zasad użytkowania broni palnej oraz podstawowych technik strzeleckich. Nad bezpieczeństwem uczestników będą czuwać nasi instruktorzy.

Na otaczającym strzelnicy terenie, uczestnik może oddać się pełnej wrażeń jeździe na Quadzie, wziąć udział w grach zespołowych jak Paintball czy ASG, a w sezonie zimowym w nocnym konnym kuligu czy zaprzęgu psów Haskich.Dzięki wyjątkowemu połączeniu strzelnicy z obiektem gastronomicznym i ogromnymi możliwościami jakie daje nam teren na którym położona jest strzelnica , jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa wyjątkowo kompletny ,niezapomniany i pełen wrażeń aktywnie spędzony czas.

Pragniemy zaznaczyć iż każda ofert jest indywidualnie dopasowana do życzeń klienta. Jesteśmy otwarci na każde propozycje i z pewnością dopasujemy naszą ofertę do Państwa potrzeb.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy


 • OBIEKTY KRYTE

  Strzelnica Kraków

 • OBIEKTY OTWARTE

  Strzelnica Kraków

 • 15ha Zielonego Terenu

  Strzelnica Kraków